Ağrı Mesleki Yeterlilik Belgesi

MYK tarafından yetkilendirilmiş bir kurum olan On Hekim Belgelendirme olarak, Ağrı mesleki yeterlilik belgesi inşaat sektörüne özel eğitimler düzenlemekteyiz.

MYK tarafından yetkilendirilmiş bir kurum olan On Hekim Belgelendirme olarak, Ağrı Mesleki yeterlilik belgesi inşaat sektörüne özel eğitimler düzenlemekteyiz. Ağrı şehri son yıllarda aldığı önemli altyapı yatırımlarıyla pek çok farklı projeye ev sahipliği yapmaya başladı. Bu durumun da doğal bir sonucu olarak kentte farklı inşaat sahalarında farklı alanlarda çalışacak, alanında uzman ve mesleki yeterlilik belgesi sahibi personellere ihtiyaç gittikçe artmaya başladı. Siz de hemen mesleki yeterlilik belgenizi alın, mesleğinize sahip çıkın.

Sağladığımız eğitimlerle tüm alanlarda adayları sınavı hazırlıyor, akabinde yaptığımız teorik ve pratik alanlarda ölçme değerlendirme ile başarılı adayları tespit ediyoruz. Eğitim ve sınav süreçleri sonunda başarılı olan adaylara sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada geçerliliğe sahip mesleki yeterlilik belgelerini veriyoruz.

Tüm mesleki yeterlilik alanlarına buradan göz atabilir, Mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan On Hekim Belgelendirme’ye başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.