Aksaray Mesleki Yeterlilik Belgesi – On Hekim Belgelendirme

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından akredite edilmiş kurumlardan biri olan On Hekim Belgelendirme olarak, Aksaray mesleki yeterlilik belgesi konusunda tüm alanlarda çeşitli eğitimler düzenlemekteyiz.

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından akredite edilmiş kurumlardan biri olan On Hekim Belgelendirme olarak, mesleki yeterlilik belgesi konusunda tüm alanlarda çeşitli eğitimler düzenlemekteyiz.

Küreselleşen dünyanın bir getirisi olan yeni endüstri modeli Endüstri 4.0’a en hızlı ayak uyduran şehirlerimizin başında gelen Aksaray, son dönemde pek çok yeni proje yatırımına ev sahipliği yapmaktadır. Bu durumun da doğal bir neticesi olarak mesleki yeterlilik belgesine sahip, alanında uzman ve profesyonel personellere ihtiyaç artmaktadır.

100 üzerinden 60 puan

Kurumumuz inşaat alanında farklı branşlarda

  • mesleki yeterlilik eğitimleri ve
  • ölçme-değerlendirme çalışmaları yapmaktadır.

Eğitimler sonunda uygulanacak ölçme-değerlendirme sınavlarında 100 üzerinden 60 puan alan adaylar başarılı kabul edilir ve mesleki yeterlilik belgesi almaya hak kazanır. Bu belgelerin geçerlilik süresi 5 yıl olup, uluslararası alanda kullanılabilir.

Tüm mesleki yeterlilik alanlarına buradan göz atabilir, Aksaray mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan On Hekim Belgelendirme’ye başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.