Aydın mesleki yeterlilik belgesi | On Hekim Belgelendirm

Aydın mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan On Hekim Belgelendirme’ye başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mesleki yeterlilik belgesi  alanında MYK tarafından yetkilendirilmiş bir kurum olan On Hekim Belgelendirme olarak, Aydın ve ilçelerine özel olarak mesleki yeterlilik belgesi eğitimleri ve ölçme değerlendirme sınavları yapmaktayız.

Aydın şehri Söke gibi Türkiye’nin en büyük tarım ovalarıyla, Didim ve Kuşadası gibi çok önemli uluslararası turizm merkezleriyle Türkiye’nin en önde gelen büyükşehirlerinden biridir.

Kentte son dönemde artan yatırımların doğal bir sonucu olarak, mesleki yeterlilik belgesine sahip personellerin istihdamı son derece hızlı şekilde artmaktadır.

Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada geçerliliğe sahip mesleki yeterlilik belgenizi almak için geç kalmayın. Mesleki yeterlilik belgelerinin geçerlilik süresi 5 yıldır.

On Hekim Belgelendirme olarak, tüm adaylarımız için eğitim ve ölçme değerlendirme süreçlerini bizzat sağlıyoruz. Teorik ve pratik sınavlar sonucu başarılı olan adaylarımıza mesleki yeterlilik belgelerini takdim ediyoruz.

Tüm mesleki yeterlilik alanlarına buradan göz atabilir, Aydın’da mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan On Hekim Belgelendirme’ye başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.