İzmir mesleki yeterlilik belgesi | On Hekim Belgelendirme

İzmir mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan On Hekim Belgelendirme’ye başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir mesleki yeterlilik belgesi  alanında MYK tarafından yetkilendirilmiş bir kurum olan On Hekim Belgelendirme olarak, İzmir ve ilçelerine özel olarak mesleki yeterlilik belgesi eğitimleri ve ölçme değerlendirme sınavları yapmaktayız. Türkiye’nin 3. büyük şehri olan İzmir, hem endüstriyel, hem turizm hem de liman kenti olması sebebiyle ticarette oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehirde günümüzde devam eden pek çok inşaat projesi de devam etmektedir. Mesleğinizde profesyonelliğinizi kanıtlayan mesleki yeterlilik belgeniz, bu projelerde istihdam edilmeniz için son derece önemli olacaktır.

Tüm dünyada geçerli mesleki yeterlilik belgenizi hemen alın, mesleğinize sahip çıkın. Mesleki yeterlilik belgelerinin geçerlilik süresi 5 yıldır. On Hekim Belgelendirme olarak, tüm adaylarımız için eğitim ve ölçme değerlendirme süreçlerini bizzat sağlıyoruz. Teorik ve pratik sınavlar sonucu başarılı olan adaylarımıza mesleki yeterlilik belgelerini takdim ediyoruz.

Tüm mesleki yeterlilik alanlarına buradan göz atabilir, İzmir mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan On Hekim Belgelendirme’ye başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.