Kayseri Mesleki Yeterlilik Belgesi

MYK tarafından Kayseri mesleki yeterlilik belgesi alanında yetkilendirilmiş bir kurum olan On Hekim Belgelendirme olarak, Kayseri ve çevre ilçelerine özel olarak mesleki yeterlilik belgesi eğitimleri ve ölçme değerlendirme sınavları yapmaktayız

MYK tarafından mesleki yeterlilik belgesi  alanında yetkilendirilmiş bir kurum olan On Hekim Belgelendirme olarak, Kayseri ve çevre ilçelerine özel olarak mesleki yeterlilik belgesi eğitimleri ve ölçme değerlendirme sınavları yapmaktayız. Son yıllarda Kayseri, gerek sanayi gerekse ulaşım konularında ciddi yatırımlar almaya başlamıştır. Kentin gelişmiş sanayisi ve çevresinde bulunan endüstriyel tesislerin bulunması, kentin iş hayatının son derece aktif seviyelere gelmesini sağlamıştır. Bu nedenle, kentte her geçen gün farklı projelerde istihdam edilecek, alanında uzman ve sertifikalı personele ihtiyaç artmaktadır.

Mesleki yeterlilik belgelerinin geçerlilik süresi 5 yıldır. On Hekim Belgelendirme olarak, tüm adaylarımız için eğitim ve ölçme değerlendirme süreçlerini bizzat sağlıyoruz. Teorik ve pratik sınavlar sonucu başarılı olan adaylarımıza mesleki yeterlilik belgelerini takdim ediyoruz. Unutmayın, mesleki yeterlilik belgeniz sadece Türkiye’de değil,tüm dünyada geçerli bir belgedir.

Tüm mesleki yeterlilik alanlarına buradan göz atabilir, Kayseri‘de mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan On Hekim Belgelendirme’ye başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.